• Meie tooted

  Lotte Loodusmäng

  Lotte Loodusmängus saab kuulata Lotte häälega küsimusi ja Onu Klausi häälega vastuseid Eestimaa looduse kohta. Tootest lähemalt>>

  Peagi tulemas: Näpsud

  Peagi tulemas õppe eesmärgil arendatud Näpsude tegelastega raamatusari lastele vanuses 2- 7 aastat

  Peagi tulemas: Loeme koos

  Peagi tulemas raamatute sari “Loeme koos” eelkooliealistele lastele eesti keele, kui emakeele või võõrkeele õppeks

  Jänku Juss

  Jänku-Jussi helindatud numbri- ja täheraamat on pere kõige väiksematele. Koos Jänku-Jussi ja tema sõpradega on tähe- ja numbriõpe põnev.

 • Nutikas jutupliiats paneb raamatud rääkima.

  Jutupliiats räägib, laulab või esitab helisid, kui sellega osutada helindatud raamatu, mängukaardi või lauamängu piltidel ja tekstidel.

  Jutupliiatsit kasutavad õppevahendina üle 300 lasteaia, hariduskeskuse Jutupliiats mängib ligi 1000. kodus.

  Stardikomplekti juurde kuulub jutupliiats, adapter ja USB juhe, 12 Lotte teemalist mängukaarti teemal "Inimene ja loodus". Juurde on võimalik soetada teisi mängukaarte.

 • LOTTE LOODUSMÄNGU KAARDID

 • MIDA TEISED KASUTAJAD ARVAVAD

  Dilesy jutupliiatsi stardikomplekti kinkisin lapsele, kui ta oli 2,5 aastane. Eesmärk polnud seda otseselt õppevahendina kasutada, vaid lihtsalt, et oleks lõbus mäng, perega mängida. Jutupliiats on nii eriline ja teistsugune võrreldes tavaliste mänguasjadega, et see juba köitis lapse tähelepanu. Eriti muidugi meeldis lapsele see, et jutupliiatsist kõlasid Lotte ja Klausi hääled.  Ostsime esialgu kaardid "Inimene ja loodus". Laps kuulas väga tähelepanelikult küsimusi ja oli näha, et mõtleb kaasa. Küsimusi on erineva raskusastmega. Minu üllatuseks oskas ta paljudele kergematele küsimusele vastata. Tihti on laps ise jutupliiatsi välja võtnud ja omapead hakanud küsimusi-vastuseid kuulama. Kujutan ette, et eelkooli ealistele või esimestes klassides õppivatele lastele on see väga tore ja vajalik õppevahend.  Jutupliiats teeb uute teadmiste omandamise mänguliseks ja lapse jaoks lõbusaks. Jutupliiats paneb lapsed keskenduma küsimustele-vastustele, täiendab lapse sõnavara, loomulikult õpetab vajalikke uusi teadmisi ning on lihtsalt toredaks ajaveetmise viisiks nii lapsele omapead kui kogu perele.

  Grete, 2 lapse ema (1a, 3a)

  Jutupliiats leiab meie peres kindlasti kasutust veel mitmeid aastaid.

  Helindatud suured pildiraamatud sobivad väga hästi arendavaks kooslugemiseks. Digipliiats, mis paneb raamatud „rääkima", toidab laste fantaasiat ja loob pinnase lugude arendamiseks kaugemale, kui raamatu pilt või tekst seda võimaldaksid. Vana hea keeratavate lehtedega, päris paberist ja piltidega raamat ning digiajastu seadeldis, mis lapsega suhtleb, moodustavad koos kohtumispaiga trüki- ja nutiajastu vahele. See on ka vastus vanemate murelikule küsimusele: mida teha, et lapsed vaid nutiseadmetesse ära ei upuks.

  SA Innove keelekümbluse programm

  Miks peame helindatud raamatuid uuenduslikeks ja väärtuslikeks?

  Jänku Jussi numbri- ja täheraamat digipliiatsiga „loetava“ raamatuna on minu hinnangul perspektiivikas ja metoodiliselt hästi läbimõeldud interaktiivne õppematerjal, mis haarab kaasa erinevas vanuses lapsi. Selline õppimine ise on väga vahva idee, suurepärane kombinatsioon hea vana klassikalise raamatu plussidest, ent interaktiivne ja niimoodi alternatiiv ekraanile. Seda saavad edukalt kasutada nii lapsvanemad, lasteaiaõpetajad kui ka esimese (teise) klassi klassiõpetajad. Loe edasi>>

   Regina, 3-aastase poisi ema ja klassiõpetaja koolis.

  Jutupliiats annab raamatule hoopis teise mõõtme! 

  Eriti tore on Lotte loodusmängu mängu juures see kui õiget eesti keelt kasutatakse – küsimused/vastused on teadusliku keelega. Vahvaid küsimusi ja vastuseid on küllaga. Lisaks loodusteadmiste saamisele on Lotte loodusmäng ka laste sõnavara laiendamiseks suurepärane!

  Tiina Pern, Midrilindude rühma õpetaja

  Luunja Lasteaed Midrimaa
 • Kuidas Jutupliiatsit kasutada?

  Vaata õpetlikke videoid siit

BLOGI

Siit leiad väärtuslikku lugemist meie toodete kohta

Posts not found

 • Meie tiim

  Laura Päit

  TEGEVJUHT
  tel. (+372) 5551 9325
  laura.pait@dilesy.com
  Wear`s many hats.
  Laurast

  MADIS-MARIUS VAHTRE

  MÜÜGIARENDUS
  tel. (+372) 5332 6721
  madis@dilesy.com
  "Ma ei õpeta kunagi oma õpilasi, ma vaid loon tingimused, milles nad saavad õppida." Albert Einstein
  Madisest

  ANDRUS KURVITS

  TOOTEJUHT
  tel. (+372) 5332 6721
  andrus@dilesy.com
  "Don´t find customers for your products, find products for your customers".
  Andrusest

Hoia silma peal blogilehel, kus jagame oma ekspertide hinnanguid ja arvamusi