JUTUPLIIATS JÕUDIS NORDICA PARDALE!

Kui te Nordica lennul proovite jutupliiatsit, siis andke sellest meile ka teada. Kokkuvõtlik lugu uuepõlvkonna õppevahendist!

Lotte jutupliiats – uue põlvkonna mänguasi

Eestlaste poolt palavalt armastatud tegelased Lotte ja Klaus on jõudnud läbi uute mänguvahendite paljude eestlaste peredesse. Nimelt on kolm eesti lapsevanemat Laura, Madis-Marius ja Andrus põhimõtteliselt et leiutanud uue põlvkonna mänguasja – rääkiva ja õpetava raamatu.

Ainulaadne meie regioonis

Sellesarnaseid tooteid on küll maailmas veel, kuid siin regioonis on meie digitaalne pliiats ainulaadne. Ning mis kõige erilisem – ainulaadne on raamatute ja mängude sisu, sest raamatute koostamisel on abiks olnud õpetajad üle kogu Eesti.

Jutupliiats on vahva asendustegevus, mida pakkuda lastele ekraani ees veetmisele kasvatades niimoodi loomingulisust ja mängulusti eesmärgiga vähendada palju levinud hüperaktiivsust. Õppimine läbi mängu on just see, mis kolmele lapsevanemale ja mängu arendajatele juba 2014 aastast paneb silma särama ja meele rõkkama.

Kolm eesti lapsevanemat Laura, Madis-Marius ja Andrus on põhimõtteliselt et leiutanud uue põlvkonna mänguasja – rääkiva ja õpetava raamatu.

 

Kuidas jutupliiats töötab?

Nii mängukaardid kui ka raamatud on digitaalselt helindatud ning kokkupuutel jutupliiatsiga, on kuulda küsimusi ja vastuseid. Ning küsimusi ja vastuseid esitavad joonisfilmist tuntud tegelased Lotte ise koos Klausiga.

Õppimine läbi mängu

Just raamatute sisu on see, millega kolm noort ja andekat lapsevanemat saavat uhkust tunda, sest lisaks mängule on Lotte jutupliiats haridust toetava sisuga. Võimalik on soetada kas kohe kogu mäng korraga või osadekaupa ning iga natukese aja tagant uusi mängukaarte juurde osta või olla hoopiski õnnelik kingituse saaja. Mäng on jaotatud vastavalt kuueks erinevaks teemaks: veekogud, metsad, põllud ja aiad, niidud, märgalad ning inimene ja loodus. Kokku on komplektis 72 mängukaarti, milledel on kõikidel 6 kergema ja 6 keerulisema raskusastmega küsimust.Muudame ka pisikestele reisijatele lennukiga lendamise mõnusaks!

Mäng on jaotatud vastavalt kuueks erinevaks teemaks: veekogud, metsad, põllud ja aiad, niidud, märgalad ning inimene ja loodus.

Lisaks eesti peredele, kelledel on see vahva mänguasi juba kodus ootamas, on selle aasta algusest võimalus jutupliiatsiga mängida ka Nordica lendudel. Kui sa oled Brüsseli, Amsterdami, Kiievi, Viini või Müncheni lennul, siis küsi salongipersonalilt ja muudame lennureisi sinu pisikesele leiutajale veelgi meeldejäävamaks. Kes aga pelgavad hääli tegevaid mänguasju, siis siinkohal on toote arendajad mõelnud kõigile – pliiats töötab koos kõrvaklappidega!

Ja nüüd ei muud kui lendama, mängima ja teadmisi ning tarkust taga nõudma!

Kel jutupliiats lennureisi ajal nii meeldima hakkab, et seda raske käest anda, siis Nordica pardal avatud Pilvepoes on see vahva mänguasi sind ootamas!

Tekst: Inga Sermann/ Nordica
Pildid:Pillery Teesalu
Avaldatud: 20/märts /2018

 

www.nordica.ee

www.jutupliiats.ee