Lotte aastane teemapakett

Tellides endale arendava Lotte Loodusmängu aastase teemapaketi, saate ühe aasta jooksul enda postkasti, 2 kuulise intervalliga, kõik Lotte loodusmängu kaardid. Teemapakett aitab hoida huvi mängu vastu. Iga kahe kuu järgi saadetakse uued ja huvitavad mängukaardid teie postkasti ning 12 kuuga on Eestimaa elurikkuse, maastike ja keskkonnasõbralike eluviisidega tutvutud, uued ja huvitavad teadmised omandatud.

Aastane teemapakett sisaldab jutupliiatsit ja 6 erinevat komplekti mängukaarte. Jutupliiatsi juurde kuuluvad täring, USB juhe ja adapter. Kingituseks saadame esimese saadetisega mängukaartide valiku. Jutupliiatsi müügihind lepingulisele kliendile on 34.90€. Teemapaketti kuuluvad alljärgnevad komplektid mängukaarte, mis saadetakse iga 2 kuu järgi. Iga saadetisega on kaasas tasumisele kuuluv arve summas 14.90 EUR.

  • Mängukaartide komplekt teemal “Inimene ja loodus”.
  • Mängukaartide komplekt teemal “Metsad ”.
  • Mängukaartide komplekt teemal “Veekogud”.
  • Mängukaartide komplekt teemal “Niidud”.
  • Mängukaartide komplekt teemal “Põllud ja aiad”.
  • Mängukaartide komplekt teemal “Märgalad”.

Kooli õppekava kohaselt aitab digitaalse jutupliiatsiga mängitav Lotte loodusmäng luua tingimusi, et arendada lapse suutlikkust kavandada oma tegevust, teha valikuid, seostada uusi teadmisi varasemate kogemustega, kasutada omandatud teadmisi erinevates olukordades ja tegevustes. Koos mängides ja õppides saab arutleda omandatud teadmiste ja oskuste üle, hinnata lapse tegevuse tulemuslikkust. Lotte Loodusmängu abil arendatakse nii üldoskusi – mängu-, tunnetus-, õpi-, sotsiaalseid-, enesekohaseid oskusi –  kui ka teadmisi eri valdkondadest, nagu mina ja keskkond ning keel ja kõne.

Aastase teemapaketi tellimisega liitute meie teenuste kasutamise tingimustega ning liitumislepinguga. Esimene saadetis jõuab kulleriga soovitud aadressil koos liitumislepinguga, iga järgnev saadetis 2 kuu järgi soovitud aadressile.

Tellimiseks kirjuta info@dilesy.com