Meie meekond

Laura Päit

TEGEVJUHT

✉ laura.pait@dilesy.com
☏+372 5551 9325

Laura kohta käib  kõige paremini lause: I wear many hats. See käib nii DILESY ettevõtte arendamises, kui ka muidu. Laura võtab ette tegemisi, mis tunduvad huvitavad ning teevad teda õnnelikuks. Talle meeldib ennast pidevalt proovile panna, seeläbi iseennast õppida ja uusi kogemusi, teadmisi saada.

DILESY puhul motiveerib Laurat, et saab pakkuda põnevaid haridusliku sisuga lahendusi lastele ja leevendada digitaalsete ekraanide võimu. Olles ainult natuke üle aasta olnud emarollis, siis teeb teda õnnelikuks ja pakub huvi kõik, mis puudutab laste arengu toetamist. Ta soovib, et tema laps huvituks nii tehnoloogiast kui raamatutest, kuid eelkõige leiaks ka raamatutest põnevust ja avastamist.

Laurale meeldib koos perega reisida ja avastada maailma, mõnikord ka üksinda ringi uitada ja jalutada, joosta, talvel suusatada. Lemmikut ütlust tal ei ole, aga väiksest peale on talle korrutatud mente et manu.

MADIS-MARIUS VAHTRE

TEHNOLOOGIAARENDUS

✉ madis@dilesy.com
☏ (+372) 5332 6721

Madis vastutab Dilesy's tehnoloogiaarenduse eest, otsides nutikaid lahendusi, mis oleks lastele lõbusad ja õpetlikud.

Madis soovib, et tema kolm last viibiksid pidevalt arendavas ja toetavas keskkonnas, kuid kiire töötempo kõrvalt ei ole alati lihtne seda tagada. Dilesy tooteid arendades tunneb ta rõõmu, et saab seda probleemi leevendada paljude lapsevanemate jaoks.

Talle meeldib sport ja tervislikud eluviisid. Lisaks kriya joogale armastab ta pikka maad joosta. Hea tervise ja enesetunde esimeseks aluseks peab ta siiski kvaliteetset ja piisavat und, 7-8 tundi ööpäevas.

Tema lemmik ütlus on: "Ma ei õpeta kunagi oma õpilasi, ma vaid loon tingimused, milles nad saavad õppida." Albert Einstein

ANDRUS KURVITS

ÄRI- JA MÜÜGIARENDUS

✉andrus@dilesy.com
☏ (+372) 5332 6721

Andrus vastutab tiimis äri- ja müügiarenduse eest ning talle väga meeldib, kui asjad saavad tehtud. Lisaks talle meeldib lubada vähem, kuid võimalusel teha rohkem.

Dilesys tegeleb ta paljude oluliste asjadega, mis on seotud kliendile sobivate lahenduste leidmise ja arendamisega. Nelja lapse isana saab ta kõiki lahendusi koduste peal kiiresti testida ning see on kõigile osapooltele väga lõbus.

Andrusele meeldib väga aega veeta oma perega nii matkates kui üheskoos lauamänge mängides. Sõpradega meeldib talle võtta ette pikki rattamatkasid, näiteks sõidetab ta igal aastal 10-15 sõbraga Tallinnast Tartusse mööda Piibe maanteed.

Tema lemmik ütlus on: "Don´t find customers for your products, find products for your customers".