LÄBI MÜÜDUD! Jutupliiatsi stardikomplekt

Jutupliiats räägib, laulab või esitab helisid, kui sellega osutada helindatud raamatu, mängukaardi või lauamängu piltidel ja tekstidel. Digitaalne jutupliiats kasutab optilist identifitseerimistehnoloogiat.

Helindatud trükis on raamat, mängukaart või lauamäng, mille tekstile ja piltidele on trükitud silmale nähtamatu indekskiht. Indekskiht on loetav sensori ja kõlariga varustatud elektroonilise seadme, digitaalse jutupliiatsi, abil. Digitaalne jutupliiats on uue põlvkonna õppevahend, mis muudab staatilise trükise interaktiivseks.

Stardikomplekti juurde kuulub jutupliiats, adapter ja USB juhe ja 12 mängukaarti teemal “Inimene ja loodus” koos mängujuhendi ja numbritega täringuga. Juurde on võimalik soetada teisi mängukaarte.

Mis on “Lotte loodusmäng”?
Lotte Eestimaa loodusteemaline mahukas interaktiivne kaardimäng, mis sobib uute ja huvitavate teadmiste kogumiseks nii väikestele kui ka suurtele.
Digitaalne jutupliiats võimaldab helindatud mängukaartidelt kuulata Lotte häälega põnevaid küsimusi ja onu Klausi lahedaid vastuseid. Mängu 864 küsimust ja sama palju vastuseid aitavad tutvuda Eesti elurikkuse, maastike ja keskkonnasõbraliku eluviisiga, samuti inimese tööde ja tegevustega looduses. Mäng on interaktiivne ja põnev! Kaartidest jagub nuputamist pikaks ajaks.

Helindatud mängukaardid jagunevad kuue teema vahel:
Veekogud (sinine)
Metsad (roheline)
Põllud ja aiad (kollane)
Niidud (lilla)
Märgalad (pruun)
Inimene ja loodus (punane)

Kuidas mängida?
Iga teema kohta on 12 mängukaarti, igal kaardil kuus pilti Eestimaa loodusest. Digitaalse jutupliiatsiga kaardil osutades saab mängija kuulata piltidega seotud küsimusi, pakkuda vastuseid ning tuvastada õige vastuse. Igal mängukaardil on kuus kergemat ja kuus raskemat küsimust ning vastust. Küsimuste-vastuste raskusastet saab jutupliiatsiga vahetada.

Digitaalse jutupliiatsi ja Lotte mängukaartide abil saab laps Eestimaa loodust nii iseseisvalt kui ka koos sõpradega tundma õppida.

Laost otsas

Tootekood: 4744331010074 Kategooria: Sildid: ,